3 Matcha arbatos Mild & Sweet 90g

36,94 

3 pakuočių žaliosios matcha arbatos rinkinys Mild & Sweet, mėgstantiems taupyti.

Matcha arbata – tai ne tik gaivus ir energizuojantis gėrimas, bet ir neįtikėtinas sveikatos šaltinis. Ši ypatinga žaliosios arbatos forma, kilusi iš Japonijos, jau šimtmečius yra vertinama dėl savo gydomųjų savybių ir šiandien visame pasaulyje laikoma supermaistu. Bet koks yra šių žaliujų miltelių poveikis mūsų organizmui?

Unikali Antioksidantų Gausa

Vienas iš svarbiausių matcha arbatos privalumų – tai jos turtingumas antioksidantais. Ypač svarbus antioksidantas čia yra epigalokatechino galatas (EGCG), kuris yra žinomas dėl vėžio rizikos mažinimo, uždegimų slopinimo ir širdies sveikatos gerinimo. Matcha arbatoje EGCG yra net iki trijų kartų daugiau nei įprastoje žaliojoje arbatoje.

Svorio Metimas ir Metabolizmo Skatinimas

Matcha arbata gali padėti svorio kontrolės procese. Tyrimai rodo, kad žalioji matcha arbata gali padidinti medžiagų apykaitą ir padėti organizmui efektyviau deginti riebalus. Be to, matcha yra nulinio kaloringumo, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie stengiasi išlaikyti sveiką svorį.

Energetinis Poveikis Be Nervinės Įtampos

Nors matcha arbatoje yra kofeino, jo poveikis yra švelnesnis nei kavos. Dėl L-teanino, amino rūgšties, kurią matcha turi gausiai, kofeinas absorbuojamas lėčiau, todėl energija išsiskiria palaipsniui. Tai reiškia, kad matcha gali padėti išlaikyti budrumą be tipiškos kofeino sukeltos nervinės įtampos ar nervingumo.

 

Turime