Bambukinė šluotelė Chasen

17,99 

Matcha šluotelė

Bambukinė šluotelė chasen yra tradicinė japonų arbatos šluotelė, pagaminta iš aukščiausios kokybės bambuko pluošto. Šios bambukinės šluotelės yra naudojamos japonijoje gaminant ceremoninę matchą.

Šluotelė Chasen yra rankų darbo, kurią sudaro daugybė plonų bambuko pluoštų, susukta į spirales ir sujungta į vieną vienetą. Šluotelės pluoštai yra nuleisti į vidų, kurie yra tiesiai pritvirtinti prie bambuko rankenos. Bambuko rankena dažnai yra apdailinta aukščiausios kokybės bambuko, pluoštai yra tvirtai pritvirtinti prie rankenos, suteikiant patogumą ir įspūdį, kad rankena yra natūraliai susijusi su šluotele.

Šluotelė chasen yra ypač vertinama dėl savo sugebėjimo subtiliai sumaišyti matcha miltelius su vandeniu. Šluotelės pluoštai yra ypač minkšti, todėl jie nekenkia milteliams, tačiau tuo pačiu metu yra pakankamai tvirti, kad būtų galima sukurti kreminę ir glotnią matcha konsistenciją. Šios šluotelės yra laikomos esminiu įrankiu matcha ruošime ir mėgėjai jas vertina dėl jų puikaus dizaino ir funkcionalumo.

 

 

Turime