Bambukinė šluotelė Chasen

(1 pirkėjo atsiliepimas)
🌱 Matchoje 137 kartus daugiau antioksidantų nei žaliojoje arbatoje.
🌱 Matchoje gausu geležies, kalio, vitaminų B, C, E, K.
🌱 Tolygi energija net iki 6 valandų.
🌱 Aktyvina termogeninį riebalų deginimą.
🌱 L-teaninas teigiamai veikia laimės hormonų seratonino ir dopamino gamybą.
 

Bambukinė Matcha šluotelė

Bambukinė šluotelė chasen yra tradicinė japonų arbatos šluotelė, pagaminta iš aukščiausios kokybės bambuko pluošto. Šios bambukinės šluotelės yra naudojamos japonijoje gaminant ceremoninę matchą. Bambukinė šluotelė Chasen yra rankų darbo, kurią sudaro daugybė plonų bambuko pluoštų, susukta į spirales ir sujungta į vieną vienetą. Šluotelės pluoštai yra nuleisti į vidų, kurie yra tiesiai pritvirtinti prie bambuko rankenos. Bambuko rankena dažnai yra apdailinta aukščiausios kokybės bambuko, pluoštai yra tvirtai pritvirtinti prie rankenos, suteikiant patogumą ir įspūdį, kad rankena yra natūraliai susijusi su šluotele.

Šluotelė chasen yra ypač vertinama dėl savo sugebėjimo subtiliai sumaišyti matcha miltelius su vandeniu. Šluotelės pluoštai yra ypač minkšti, todėl jie nekenkia milteliams, tačiau tuo pačiu metu yra pakankamai tvirti, kad būtų galima sukurti kreminę ir glotnią matcha konsistenciją. Šios šluotelės yra laikomos esminiu įrankiu matcha ruošime ir mėgėjai jas vertina dėl jų puikaus dizaino ir funkcionalumo. Norėdami paruošti matcha arbatą, į dubenėlį įpilkite karšto (ne verdančio) vandens ir įberkite matcha miltelių. Tada šluotele sukamaisiais judesiais maišykite matcha miltelius ir vandenį, kol susidarys puta. Bambukinės šluotelės yra ilgaamžės ir gali būti naudojamos daug kartų. Tačiau svarbu jas po kiekvieno naudojimo kruopščiai išplauti ir išdžiovinti. Bambukinės šluotelės yra puikus būdas paruošti tradicinę matcha arbatą. Jos yra natūralios, ilgaamžės ir lengvai naudojamos.

 

O ieškantiems skonių įvairovės siūlome išbandyti matcha, gardintą pienu. Rinkitės įprastą ar augalinį pieną – pagal skonį. Gali būti geriama karšta ar šalta, tad puikiai tinka įvairiais metų laikais. Rinkitės priklausomai nuo to, ko tuo metu trokštate: sušilti ar atsivėsinti.

17,99 

Neturime

in-transit Pristatymas 1-2 d.d.
card-security Saugus apmokėjimas

100% Natūrali sudėtis

Be konservantų, be dažiklių, be cukraus.

Didelė L-teanino koncentracija.

Matcha arbatos nauda sveikatai

Gera savijauta

Matcha arbatoje gausu antioksidantų, vitaminų, mineralų ir skaidulų, kurie rūpinsis jūsų sveikata.

Matcha arbata

Puikus skonis

Aukščiausios kokybės arbatmedžių lapeliai, kad išgauti geriausią skonį.

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Į puodelį įpilkite 1 šaukštelį matcha arbatos miltelių.
  • Lėtai supilkite 100 ml karšto, bet ne verdančio vandens apie (70-80 °C).
  • Plakite bambukine šluotele, kol susidaro putos.
  • O ieškantiems skonių įvairovės siūlome išbandyti matcha, gardintą pienu. Rinkitės įprastą ar augalinį pieną – pagal skonį. Gali būti geriama karšta ar šalta, tad puikiai tinka įvairiais metų laikais. Rinkitės priklausomai nuo to, ko tuo metu trokštate: sušilti ar atsivėsinti.

Atidarius pakuotę rekomenduojama laikyti šaldytuve ir galima vartoti iki 2 mėnesių ir bus nepakitusios, nei skoninės savybės, nei spalva.

Atidarius pakuotę laikyti šaldytuve, kad išsaugoti visas gerąsias savybes. Labai svarbu laikyti gerai uždarytą pakuotę ir toliau nuo stiprių kvapų.

Jei pakuotė nepradaryta, nebūtina laikyti šaldytuve, pakanka laikyti sausoje ir vėsioje vietoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Dažnai kyla klausimas kokią matchą arbatą pasirinkti? Mes jums siūlome didelį pasirinkimą matchą arbatų ir visos jos yra skirtingos. Kulinarinė matcha - tai sumalti lapeliai su visomis gyslomis ir koteliais. Kulinarinė naudojama desertams, kepiniams ar kokteiliams, norint suteikti jiems matcha spalvos ir skonį. Ceremoninė matcha - tai 1-2 derliaus matcha lapeliai be gyslų ar kotelių, pasižymi žalia spalva. Tinka vartoti tiek ceremonijoms, tiek gaminant latte, tiek visur kur norite suteikti matcha skonio. Ceremoninė premium - tai aukščiausios klasės matcha arbatos. Rankomis surenkami tik pavasarinio 1 derliaus lapeliai, iš jų pašalinami visi koteliai ir gyslelės. Ceremoninė premium pasižymi ryškiai žalia spalva ir intesyviu skoniu. Taigi jums nuspręsti nuo kokios matcha arbatos pradėti savo matchą kelionę, bet aš visada rekomenduoju nuo kokybiškos pigesnės ir kilti skonių palete aukštyn ir būtinai paragaukite kuo daugiau, taip rasite savo matchą.

Matcha arbata turi termogeninių savybių, bet tai nereiškia, kad geriant matchą arbatą sumažinsite svorį. Norint sumažinti svorį svarbu subalansuotas maistas ir kalorijų deficitas. Jei tai jau darote, matcha arbata gali jums padėti savo termogeninėmis savybėmis, kurios greitina medžiagų apykaitą.

Taip, matcha arbata turi kofeino. 1 grame matcha arbatos yra 19–44 mg kofeino, bet kadangi matcha arbatoje gausu aminorūgšties L-teanino, energija suteikiama palaipsniui ir ilgą laiką, ne taip kaip kava. Atsigėrus kavos mus užplūstą energija greitai ir trumpam, atsigėrus matcha arbatos mus užplus energija palengva ir galime būti energingi net iki 6 valandų. Taip pat nuo matcha arbatos nėra šalutinių poveikių, tokių kaip nuo kavos.

Rekomenduojame įsigyti …

Matcha arbatos rinkiniai

Matcha arbatos rinkinys

39,99 

Matcha Aksesuarai

Elektrinis plakiklis

17,99