Dovanų rinkinys original 30g

42,39 

Šis ypatingas dovanų rinkinys su matcha original, yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori padovanoti kažką neįprasto neišleidžiant daug pinigų. Šis rinkinys ne tik atspindi aukščiausios klasės produktų kokybę, bet ir suteikia visus reikalingus įrankius tikrai autentiškai matcha arbatos ceremonijai.

  1. Matcha Original: Rinkinyje įtraukta aukščiausios kokybės Matcha Original – tai matcha, kuri išsiskiria unikaliu skoniu, spalva ir kvapu. Gaminama iš rudeninio derliaus matcha lapelių, ji suteiks jums autentišką Japonijos matcha arbatos patirtį, pilną subtilumų ir aromatų.
  2. Šaukštelis: Specialiai pritaikytas šaukštelis leis tiksliai ir lengvai matuoti reikiamą matcha kiekį. Tai svarbus įrankis, kuris užtikrins, kad jūsų matcha gėrimas būtų paruoštas visada vienodai, išlaikant autentišką skonį.
  3. Bambukinė šluotelė: Rinkinyje įtraukta bambukinė šluotelė, kurios unikali struktūra yra būtina matcha arbatos ruošimui. Ji padės išplakti matcha taip, kad gėrimas įgaus ypatingą putų struktūrą, būdingą tik aukščiausios klasės matcha.

Tai puiki dovanų idėja tiems, kurie ieško kažko naujo, neįprasto ir nori nustebinti artimą žmogų.

Turime