Dovanų rinkinys Intense

52,99 

Tai ypatingas dovanų rinkinys, sukurtas siekiant suteikti unikalią patirtį žmonėms, kuriuos norite nudžiuginti švenčių proga. Šis rinkinys apjungia tris esminius elementus: matcha arbatą, šaukštelį ir bambukinę šluotelę, kuriuos visi mylėtojai vertina.

  1. Matcha arbata: Į šį rinkinį įeina kokybiškiausia mūsų matcha arbata, gaminama iš aukščiausios klasės šviežių ir maltų pirmojo derliaus matcha lapelių. Tai yra Japonijos tradicinė arbata, kuri turi ryškią žalią spalvą ir nepakartojamą skonį. Matcha turi ne tik unikalų skonį, bet ir yra garsėjanti savo naudingomis savybėmis sveikatai.
  2. Matcha Šaukštelis: Rinkinyje yra specialus šaukštelis, pritaikytas tiksliai matuoti reikiamą matcha arbatos kiekį. Šaukštelis yra ne tik praktiškas, bet ir puikus būdas užtikrinti, kad kiekvienas puodelis bus paruoštas idealiai, išlaikant optimalų matcha santykį su vandeniu.
  3. Matcha šluotelė: Bambukinė šluotelė yra dar vienas svarbus įrankis, leidžiantis tinkamai išplakti matcha arbatą. Bambukinė šluotelė turi ypatingą struktūrą, kurios dėka labai lengvai suplaksite matcha arbatą su standžia puta. Tai sukuria ne tik skanią, bet ir švelnią matcha arbatos tekstūrą.

Šis dovanų rinkinys yra ne tik skanus, bet ir puikiai subalansuotas, suteikiantis galimybę mėgautis matcha arbatos ritualu visiems, net ir tiems, kurie dar tik atranda šią unikalią gėrimo formą. Tai puiki dovanų idėja tiems, kurie vertina subalansuotą gyvenimo būdą ir ieško skonio patirčių.

Turime