Elektrinis plakiklis

Elektrinis plakiklis

Tylus veikimas 

Puta per 20s

Mūsų nerūdijančio plieno elektrinis matcha plakiklis, kasdien jums leis greitai ir kokybiškai mėgautis mūsų nuostabia matcha arbata. Nors mes rekomeduojame gaminti matchą arbatą su bambukine šluotele, bet jei jūs norite sutaupyti laiko ir norite puodelio matcha arbatos, šis elektrinis plakiklis jums tikrai pagelbės. Mažiau laiko gaminimui, daugiau laiko mėgautis matcha arbata. Su kompaktišku dizainu ir lengvu valdymu, mūsų elektrinis matcha ir pieno plakiklis puikiai tinka namams, biurui ar net kelionėms. Jis taps jūsų nepakeičiamu pagalbininku kasdien mėgaujantis matcha arbata ar matcha latte. O dabar su mūsų nauja Original Matcha To Go ar Premium Matcha To Go lengvai galėsite mėgautis bet kur.

Leiskite mūsų elektriniam pieno plakikliui praturtinti jūsų matcha patirtį – mėgaukitės nepriekaištingu skoniu ir sutaupykite laiko kiekvieną dieną!”

17,99 

Turime

in-transit Pristatymas 1-2 d.d.
card-security Saugus apmokėjimas

Elektrinis plakiklis yra modernus sprendimas, kaip greitai ir taupant laiką pasidaryti puodelį matchą arbatos ar matcha latte. Tradiciškai matcha arbatai gaminti naudojama bambukinė matcha šluotelė (chasen). Dabar kai mums visada trūksta laiko, o pasimėgauti matcha arbata norime šis modernus elektrinis plakiklis per keletą sekundžių suplaks matcha arbatą, o jei norite latte, tai ir pieną.

Dažniausiai užduodami klausimai

Viduje plaktuvo yra varikliukas ir 2 AAA baterijos, dėl ko nereikėtų šlapinti. Patį plaktuvo antgalį rekomenduojame plauti nuėmus nuo plaktuvo, o su šlapiu skudurėliu nuvalyti tą dalį kur yra varikliukas.

Su šiuo elektriniu plaktuvu galima suplakti ir pieną ir augalinius pieno gėrimus. Norint išgauti geresnę putą iš augalinio pieno gėrimo rekomenduojame žiūrėti, kad būtų barista pieno gėrimas. Jie pritaikyti būtent plakimui matcha latte. 

Taip, jis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, skirto naudoti maisto gamyboje.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Rekomenduojame įsigyti …

14,49 

Matcha arbata

Matcha Premium 80g

46,99 
27,59 
20,79